Raf Sistemleri için En Doğru Adres!

logo
  • +90 212 695 25 25

  • info@garantiraf.com.tr

  • Kıraç, Esenyurt / İstanbul

  • Osmangazi Mh. 2637. Sk. No:1/1

  • 08:30 - 18:00

  • Pazartesi - Cuma

Raf Sistemleri için En Doğru Adres.

GARANTİ RAF

Depolama ve Raf Sistemleri üzerine hizmet veren firmamız, 1999 yılından bu yana sektöründe lider firmalar arasında yerini almıştır.

İstanbul/Esenyurt da 2.000m2 üretim tesisi ile sektörde ön sıralarda bulunmaktadır.

Garanti Raf San.Tic. Ltd. Şti. kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen, teknolojik yeniliklere duyarlı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile beraber, şeffaf yönetim anlayışı ile direk müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları Raf Sistemleri konusundaki başarısının temellerini oluşturmuştur.

Depolama ve Raf Sistemleri alanında 1999'dan beri edindiğimiz tecrübe ve birikim ile ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz.

Kalite tesadüf değildir.

KALİTE BELGELERİMİZ

image image

Misyonumuz

Depo Raf Sistemlerinde, tüm müşterilerimize yenilikçi, hızlı, teknolojik ve samimi yaklaşımımızla, hizmette güven duygusu ile, ürünlerimiz ile ilgili keşif, bilgilendirme, projelendirme, üretim ve montajı kapsayan hizmetimiz ile çözüm odaklı faaliyet sunarız.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve disiplinli iş anlayışımız ile Raf Sistemleri İmalatı sektöründe satış ve satış sonrası alanında tekniği, hizmeti ve kalitesi ile yurt içi ve yurt dışında ülke ekonomisine katma değer yaratan örnek şirketler arasında var olmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikamız

Kalitenin yalnızca yatırım faaliyetleri ve hizmetlerde değil, yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe olması gerektiğine inanırız. Bunun temeli iş güvenliği ve işçi sağlığına önem vermek, tüm işlerde ilgili yükümlülüklere uygun ve çevreci bir yaklaşımdır.